رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۹
  • کد خبر : ۴۶۴۸
  • مشاهده :73 views

امام و رهبری هیچگاه در مقابل استکبار با تساهل بر خورد نکردند

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه قم تاکید کرد: رهبران کشورمان در مقابله استکبار و زیاده خواهی های آنان تاکنون هیچ گونه تساهل و تسامحی نداشته اند و همواره از موضع عزت در برابر اقدامات انها برخورد کرده اند.

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه قم تاکید کرد: رهبران کشورمان در مقابله استکبار و زیاده خواهی های آنان تاکنون هیچ گونه تساهل و تسامحی  نداشته اند و همواره از موضع عزت در برابر اقدامات انها برخورد کرده اند.

 

سجاد هاشمی دبیر جامعه اسلامی دانشگاه قم، در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس پیرامون اهمیت جشنواره باروت خیس گفت: این حرکت جدید به شرط فضاسازی مناسب می تواند در عرصه جهانی تاثیرات برجسته ای در روشنگری جنایات مستکبران داشته باشد. در همین رابطه، عدم اطلاع رسانی درست و عدم آگاهی کافی مردم درباره این جایزه و ضعف در تبلیغات از نکاتی است که دست اندرکاران جشنواره باید برای بهبود آن کوشش جدی نمایند.

این فعال دانشجویی در خصوص شخصیت هایی که می تواند به عنوان برگزیده جایزه شجاعت جشنواره مورد توجه قرار گیرند گفت: اساتید دانشگاه،سینماگران و هنرمندان بین المللی از جمله اقشاری اند که می توانند در این جشنواره نامزدهای دریافت جایزه شجاعت جشنواره باروت خیس قرار گیرند.

سجاد هاشمی در خصوص رویکرد امام راحل و مقام معظم رهبری و برخورد آنان با استیلا طلبی غرب به خبرنگار ما گفت: رهبران کشورمان در مقابله استکبار و زیاده خواهی های آنان تاکنون هیچ گونه تساهل و تسامحی  نداشته اند و همواره از موضع عزت در برابر اقدامات انها برخورد کرده اند.

وی در خصوص گزینه خود به عنوان دریافت کننده تندیس منفی جشنواره باروت خیس گفت:  با توجه به سابقه گسترده استعماری انگلیس خبیث و نقش سرویس های اطلاعاتی این کشور در توطئه علیه دانشمندان کشورمان و همچنین توهین صریح نخست وزیر انگلستان به رئیس جمهور کشورمان، فرد مناسبی برای معرفی به عنوان برنده جایزه باروت خیس خواهد بود.

انتهای پیام./

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه