رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۴
  • کد خبر : ۴۶۳۵
  • مشاهده :65 views

بزرگیان : مستضعفین عالم باید درگیر باروت خیس شوند

بزرگیان گفت: جشنواره باروت خیس با وارد شدن در اموری چون حمایت از مبارزه با فقر و فعالین ضد کودک کشی که از ارزش های دینی هم گرفته شده است می تواند نقش خوبی در چهره سازی ایفا کند.

بزرگیان گفت: جشنواره باروت خیس با وارد شدن در اموری چون حمایت از مبارزه با فقر و فعالین ضد کودک کشی که از ارزش های دینی هم گرفته شده است می تواند نقش خوبی در چهره سازی ایفا کند.

احمد بزرگیان نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: کارهایی مانند این جشنواره در خارج کشور انجام شده است، این تیپ فعالیت های فرهنگی باید در فضای سایبری  با رویکرد جهانی انجام شده و مستضعفین و مسلمانان جهان را درگیر این جشنواره کنیم.

وی در ادامه افزود: گروهای سبز حامی محیط زیست و گروهای فرامرزی چون پزشکان بدون مرز می توانند گزینه های خوبی برای معرفی توسط جشنواره باروت خیس باشند چرا که دارای بعد بین المللی خوبی می باشند.

این فعال فرهنگی در ادامه افزود: فعالیت و اطلاع رسانی گسترده در فضای سایبری و بمب های اطلاعاتی می تواند کمک شایانی در گسترش تاثیر این جشنواره فرهنگی کند.

نماینده ادوار مجلس در ادامه با اشاره به فعالیت رسانه های استکباری در عرصه جنگ نرم گفت: امروزه متاسفانه ارزش هایی چون صلح طلبی با جایزه هایی مورد بهره برداری دستگاه استکبار قرار می گیرد و جشنواره باروت خیس با وارد شدن در اموری چون حمایت از مبارزه با فقر و فعالین ضد کودک کشی که از ارزش های دینی هم گرفته شده است می تواند نقش خوبی در چهره سازی ایفا کند.

این استاد دانشگاه در خصوص پیشنهادهای خود جهت بهبود جشنواره باروت خیس گفت: این جشنواره باید چند زبانه شود و علاوه بر زبان انگلیسی به زبان هایی چون چینی و هندی که میلیون ها نفر این زبان ها را بکار می برند نیز باشد تا فراگیر تر شود.

بزرگیان اضافه کرد: بهتر است دست اندرکاران این جشنواره از مشاورینی در زمینه جامعه شناسی عمومی و مردم شناسی برای مشورت پیرامون راهکارهای تقویت این جشنواره در اثر گذاری بر افکار عمومی بهره گیرند.

وی در خصوص دقت در معرفی برگزیده جایزه شجاعت این جشنواره گفت: وقتی می خواهیم فردی را به این منظور انتخاب کنیم باید توجه داشته باشیم که او را از زوایای مهم مورد بررسیی قرار بدهیم که ضعف های فردی وی باعث نشود تا آسیب آفرین باشد اگرچه انسان ها نیز مطلق نیستند.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه