رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۸
  • کد خبر : ۴۶۳۲
  • مشاهده :88 views

باروت خیس مبتنی بر تفکرات امام و رهبری و اقتدار آفرینی درونی است

یک فعال دانشجویی تاکید کرد: باروت خیس امروزه توانسته با استفاده از شیوه ای بدیع و متفاوت سهم خود را در جنگ رسانه ای به نحو احسن ایفا نماید.

یک فعال دانشجویی تاکید کرد: باروت خیس امروزه توانسته با استفاده از شیوه ای بدیع و متفاوت سهم خود را در جنگ رسانه ای به نحو احسن ایفا نماید.

احمد بیگدلی  دبیر جامعه اسلامی زنجان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس، پیرامون جایزه باروت خیس گفت: رسانه در حال حاضر تبدیل به ابزاری شده که هر گروه به دنبال استفاده از آن در جهت بروز عقاید و گاها تحمیل آنهاست. در روزگاری که هجمه های سنگین رسانه ای علیه انقلاب اسلامی شکل گرفته ، تنها  واکنش صحیح و اصولی است که می تواند پاسخی بر این هجمه ها باشد از این رو ایجاد یک اتفاق نو که در عین جدید و متفاوت بودن مفاهیم والایی از ارزشهای الهی و انسانی را نیز در درون خود گنجانده است همان راهکار اصولی و صحیح است.

این فعال دانشجویی زنجان ادامه داد: باروت خیس امروزه توانسته با استفاده از شیوه ای بدیع و متفاوت سهم خود را در این جنگ رسانه ای به نحو احسن ایفا نماید.

بیگدلی در خصوص نقاط ضعف جایزه جشنواره باروت خیس گفت: شاید مهمترین ضعف باروت خیس همان تبلیغات این جشنواره می باشد که بایستی به صورت گسترده تری صورت گیرد تا این جشنواره در وهله اول برای ملت ایران و پس از آن برای تمامی وجدان های بیدار جهان شناسانده شود.

وی در خصوص اندیشه های امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری در خصوص استکبارجهانی گفت: تفکر امام راحل و رهبری با درایت انقلاب همواره بر اقتدار درونی بوده است که از آن طریق بتوان در برابر زوگویی مستکبران و زورگویان ایستادگی کرده و از بیان سخن حق نهراسید .

بیگدلی افزود: یکی  از موارد این اقتدار اعتماد بر تواناییهای خود و به کار بستن تفکر امام راحل و رهبری انقلاب اسلامی است که همواره بر اقتدار درونی بوده است . از این طریق می توان در برابر زوگویی مستکبران و زورگویان ایستادگی کرده و از بیان سخن حق نهراسید .

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه