رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۴
  • کد خبر : ۴۶۱۳
  • مشاهده :74 views

پیام جشنواره باروت خیس ارزش ها و ضد ارزش ها است

نماینده اصفهان در مجلس گفت: جشنواره باروت خیس باید مصادیق ارزش ها و ضد ارزش ها را در فکر و ذهن مردم نهادینه کند .

نماینده اصفهان در مجلس گفت: حضرت امام فرمودند که آمریکا شیطان بزرگ است . با این نگاه ارزشی باید به معرفی جنایت کاران بپردازیم و این رسالت بزرگ در حقیقت افشاگری چهره واقعی استکبار برای اطلاع عموم است .

حجت الاسلام و المسلمین احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار جشنواره باروت خیس گفت : همواره ما در مقابل ارزش ها و نیز در مقابل یک مجموعه ضد ارزش ها قرار داریم . این ارزش ها البته ناشی از ارزش های الهی و انسانی اند ودر مقابل مجموعه ضد ارزش ها همیشه مانع رشد ارزش ها بوده اند.

وی گفت : در آیات قرآن کریم دریک نگاه به مجموعه خصائل ارزش ها حزب الله و به مجموعه ضد ارزش ها حزب شیطان گفته می شود . در قرن ۲۱ نتانیاهو و عوامل استکبار جهانی به عنوان ضد ارزش مطرح می شوند. در دوران کنونی همین شبکه ستمگر، جبهه مستضعفین را تحت سلطه قرار داده و جهان را به بی فرهنگی کشانده اند . وظیفه ما این است که با نگاه به مبانی ارزشی و فرهنگ خودی، عناصر اصلی جبهه حزب الله را نهادینه کنیم .

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی  در ادامه گفت : حضرت امام فرمودند که آمریکا شیطان بزرگ است . با این نگاه ارزشی باید به معرفی جنایت کاران بپردازیم و این رسالت بزرگ در حقیقت افشاگری چهره واقعی استکبار برای اطلاع عموم است .

سالک ادامه داد: چنانکه مقام معظم رهبری گفتند رژیم صهیونیستی حکومت کودک کش است و سران رژیم باید محاکمه شوند از این رو بنده گزینه نتانیاهو را بهترین گزینه این جشنواره می دانم  .

وی تصریح کرد : جشنواره باروت خیس باید ۲ مسئولیت معرفی ارزش ها و مصادیق آن و معرفی و افشاگری ظالمین و مصادیق آنها را در اولویت کار خود قرار دهد تا صدای مظلومین عالم به گوش جهانیان برسد .

وی در بیان پیشنهاد خود در زمینه بهتر برگزار شدن این جشنواره گفت : این جشنواره با عواطف و احساسات مردمی روبرو است و باید طوری بستر عقلی و فکری مخاطب را آماده کرد تا با اطلاع رسانی مناسب و مستند به حداکثر بهره برداری برسیم .

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه