رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶
  • کد خبر : ۴۶۰۶
  • مشاهده :77 views

روسای جمهور آمریکای لاتین گزینه های خوبی برای جایزه شجاعت هستند

یک عضو جنبش دانشجویی تاکید کرد: جان بولتون نماینده سنای آمریکا به عنوان نماینده ضد ایرانی و حامی تروریست های داعش و النصره به عنوان یک چره منفی قابلیت دریافت این جایزه را دارد.

یک عضو جنبش دانشجویی تاکید کرد: جان بولتون نماینده سنای آمریکا به عنوان نماینده ضد ایرانی و حامی تروریست های داعش و النصره به عنوان یک چهره منفی قابلیت دریافت این جایزه را دارد.

علی اوجاقی  دبیر جامعه اسلامی دانشگاه ارومیه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس، پیرامون اهمیت این جشنواره گفت: جشنواره باروت خیس در جهت روشنگری مسائل حاکم در سطح بین المللی باعث اشراف اطلاعاتی خوب مخاطبین خواهد شد.

این فعال دانشجویی همچنین در مورد نقاط ضعف جشنواره باروت خیس گفت: ضعف جدی این جشنواره مربوط به رسانه ها و اطلاع رسانی پیرامون آن می باشد به ویژه اینکه اساس این حزکت پر برکت بر مبنای اطلاع رسانی رسانه ای شکل گرفته است.

وی در خصوص گزینه های پیشنهادی خود به عنوان برگزیده جایزه شجاعت جشنواره باروت خیس که امسال به جشنواره باروت خیس اضافه شده است گفت: روسای جمهور کشورهای آمریکای لاتین همچون روسای جمهور بولیوی، آرژانتین، ونزوئلا بخاطر ایستادگی در برابر امپریالیسم می توانند از جمله برگزیدگان جایزه شجاعت جشنواره باروت خیس باشند.

این فعال دانشجویی در پایان در خصوص برگزیده خود به عنوان دریافت کننده تندیس منفی جایزه باروت خیس گفت: جان بولتون نماینده سنای آمریکا به عنوان نماینده ضد ایرانی و حامی تروریست های داعش و النصره به عنوان یک چهره منفی قابلیت دریافت این جایزه را دارد.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه