رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۹
  • کد خبر : ۴۵۹۲
  • مشاهده :63 views

فواد ایزدی: الحوثی گزینه برگزیده جایزه شجاعت باشد

فواد ایزدی گفت: امسال حرکت گسترده ای در یمن اتفاق افتاده که تاثیر گذاری زیادی در سطح جهان داشته است، بنابراین عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله می تواند گزینه خوبی برای منتخب جایزه شجاعت باروت خیس باشد.

فواد ایزدی گفت: امسال حرکت گسترده ای در یمن اتفاق افتاده که تاثیر گذاری زیادی در سطح جهان داشته است، بنابراین  عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله می تواند گزینه خوبی برای منتخب جایزه شجاعت باروت خیس باشد.

دکتر فواد ایزدی استاد دانشگاه تهران و کارشناس ارشد مسایل استراتژیک در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس پیرامون جشنواره باروت خیس گفت: این جشنواره اگر بصورت علمی و درست انجام شود می تواند نتایج خوبی را در عرصه روشنگری ماهیت استکبار داشته باشد.

این استاد دانشگاه در ادامه در رابطه با گزینه منفی جشنواره باروت خیس گفت: نتانیاهو با توجه به جنایاتی که داشته است می تواند برگزیده جایزه منفی باروت خیس قرار گیرد.

وی در خصوص گزینه برتر به عنوان منتخب جایزه شجاعت باروت خیس گفت: امسال حرکت گسترده ای در یمن اتفاق افتاده که تاثیر گذاری زیادی در سطح جهان داشته است، بنابراین  عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله می تواند گزینه خوبی برای منتخب جایزه شجاعت باروت خیس باشد.

وی ضمن انتقاد به دولت در عرصه دیپلماسی عمومی گفت: دولت در زمینه دیپلماسی عمومی ضعیف است و جشنواره های چون باروت خیس می توانند در عرصه جبران این ضعف، موثر قرار گیرند.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه