رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷
  • کد خبر : ۴۵۶۸
  • مشاهده :65 views

غفوری: رسانه ها برای فراگیری جایزه باروت خیس به میدان بیایند

یک مستند ساز برجسته کشورمان گفت: مزیت جایزه باروت خیس مردمی بودن آن است که می تواند جلوی تبلیغات منفی احتمالی را در خصوص دولتی بودن این اقدام بگیرد.

یک مستند ساز برجسته کشورمان گفت: مزیت جایزه باروت خیس مردمی بودن آن است که می تواند جلوی تبلیغات منفی احتمالی را در خصوص دولتی بودن این اقدام بگیرد.

سلیم غفوری مستند ساز برجسته کشورمان در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس درباره لزوم برگزاری جشنواره باروت خیس گفت: حرکت هایی مانند جشنواره باروت خیس می تواند در افشای چهره استکباری نقش مفید و ارزنده ای ایفا کند. حرکتی که تاکنون در مورد جشنواره باروت خیس شروع شده است می تواند یک حرکت آگاهی بخش و فراگیر در جهت بیداری جهانی باشد.

این فعال فرهنگی کشورمان در ادامه در رابطه با لزوم همراهی رسانه ها در جهت فراگیرتر شدن جشنواره باروت خیس گفت: حرکتی که پیرامون جایزه باروت خیس انجام می شود اساسا حرکتی رسانه ای است و از همین رو باید رسانه ها به طور ویژه ای به آن بپردازند.

وی در توضیح اقدامات لازم نسبت به فراگیر تر شدن جشنواره باروت خیس گفت: پوشش تلویزیونی و همچنین فعالیت در  شبکه های مجازی اجتماعی باید در دستور کار قرار گیرد، چرا که به افزایش مشارکت مردمی در برگزاری چنین جشنواره ای کمک شایانی می کند.

غفوری همچنین پیرامون شاخص های مناسب برای انتخاب نامزدهای جایزه باروت خیس گفت: اصولا برای چنین جشنواره ای که در سطح جهانی در حال برگزاری است، باید معیارهایی انتخاب شود که در بین همه مردم جهان پذیرفته شده باشد.

غفوری در ادامه افزود: فعالیت در زمینه تروریسم خشک و خشن، کشتار اطفال و بانوان، توهین به مقدسات سایر ادیان الهی، پایمال کردن حقوق مردم کشور ها و تحت فشار قراردادن آنها از طریق مسائلی چون تحریم های اقتصادی از جمله شاخص ها و معیارهای مناسب انتخاب جایزه باروت خیس می تواند باشد.

این مستند ساز کشورمان همچنین با اشاره به مردمی بودن جشنواره باروت خیس گفت: مزیت جایزه باروت خیس مردمی بودن آن است که می تواند جلوی تبلیغات منفی احتمالی را در خصوص دولتی بودن این اقدام بگیرد.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه