رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۰
  • کد خبر : ۴۵۸۹
  • مشاهده :74 views

روحیه استکباری و ترویج بی عدالتی شاخص های تعیین جایزه باروت خیس باشد

مدیر مسئول روزنامه جوان خاطر نشان کرد: باید بسیج عمومی در رسانه ها برای اطلاع رسانی این جشنواره صورت گیرد که در این بین صداوسیما می تواند نقش ویژه ای ایفا کند.

مدیر مسئول روزنامه جوان خاطر نشان کرد: باید بسیج عمومی در رسانه ها برای اطلاع رسانی این جشنواره صورت گیرد که در این بین صداوسیما می تواند نقش ویژه ای ایفا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس،عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان در مصاحبه با خبرنگار ما در رابطه با اهمیت جشنواره باروت خیس گفت: جشنواره هایی مانند باروت خیس در روشنگری چهره استکباری می تواند نقش جدی داشته باشد،البته اطلاع رسانی بیشتری از سوی دست اندرکاران این جشنواره باید صورت بگیرد.

این فعال رسانه ای ضمن اشاره به مردمی بودن جشنواره، در خصوص حمایت های رسانه ها از این اقدامات فرهنگی گفت: باید بسیج عمومی در رسانه ها برای اطلاع رسانی این جشنواره صورت گیرد که در این بین صداوسیما می تواند نقش ویژه ای ایفا کند.

گنجی همچنین بیان داشت: جشنواره باروت خیس مانند جشنواره های بزرگی چون صلح نوبل قابلیت فراگیری داشته و در صورت استمرار می تواند اثرات آنها را خنثی کند.

گنجی در بیان شاخص های مناسب برای اهدای جایزه جشنواره باروت خیس بیان داشت: عدالت ستیزی، ترویج خشونت ،جنایت و همچنین روحیه استکباری و مقابله با عدالت خواهان از جمله شاخص های مناسب برای انتخاب گزینه نهایی جایزه جشنواره باروت خیس می تواند باشد.

وی در مورد گزینه های پیشنهادی خود به عنوان منتخب جشنواره باروت خیس نیز گفت: در میان چهره های منطقه ابوبکر البغدای و امیر قطر که در جهت حمایت از تروریست ها همان سیاست صهیونیست ها را دنبال می کنند می تواند گزینه های مناسبی باشد.

گنجی افزود: در میان شخصیت های غربی نیز دیوید کامرون، جان مک کین و بولتون از شخصیت های صهیونیستی و ضد ایرانی می باشند که می تواند از جمله گزینه های مناسب به عنوان منتخب جایزه جشنواره باروت خیس باشد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه