رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷
  • کد خبر : ۴۵۸۰
  • مشاهده :69 views

راهیان نور در حمایت از جشنواره باروت خیس به میدان آمد

در پی اعلام رسمی سردار نقدی برای حمایت از جشنواره مردمی باروت خیس، سردار سلیمانی رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج به این درخواست پاسخ مثبت داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس سردار سلیمانی با اعلام اینکه مردمی ترین جشنواره بسیج با عنوان جشنواره ملی سرزمین نور در بخشهای مختلف هنری […]

در پی اعلام رسمی سردار نقدی برای حمایت از جشنواره مردمی باروت خیس، سردار سلیمانی رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج به این درخواست پاسخ مثبت داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس سردار سلیمانی با اعلام اینکه مردمی ترین جشنواره بسیج با عنوان جشنواره ملی سرزمین نور در بخشهای مختلف هنری با بیش از ۱۲ سال سابقه هر ساله در حال برگزاری است، گفت: سازمان اردویی بسیج افتخار دارد که چند سالی است این جشنواره را برخلاف اینکه در گذشته در تهران برگزار می شد در کنار زائران راهیان نوربه مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور هدایت کرده که با استقبال کم نظیر مردم بویژه مردم آبادان و خرمشهر روبرو شده است .

یعقوب سلیمانی تاکید کرد: دست اندرکاران جشنواره ملی سرزمین نور به خود می بالند که از این حرکت مردمی که توسط جمعی از بسیجیان خلاق ، چند سالی است برگزار می شود حمایت نموده و بخشی ویژه ی این جشنواره را به موضوع باروت خیس اختصاص دهند.

وی افزود: همه متولیان راهیان نور برآنند تا این خواست بسیجیان که برگزاری مطلوب این جشنواره است را به نحو احسن انجام داده و در تبیین چهره واقعی استکبار نیز سهم موثری ایفا نمایند.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه علاقه قلبی متولیان جشنواره ملی سرزمین نور حمایت از اینگونه جریان های مردمی است، افزود: با دستور فرمانده ام سردار نقدی این حمایتها شدت بیشتری خواهد یافت و با آغوش باز از این جشنواره حمایت خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه