رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۳
  • کد خبر : ۴۵۷۸
  • مشاهده :66 views

برای جایزه باروت خیس اطلاع رسانی گسترده انجام شود

مسئول واحد سیاسی پردیس دانشگاه تهران تاکید کرد: جایزه باروت خیس می تواند در جهت مقابله فرهنگی و تهاجم به رویکردهای ضدبشری استکبارجهانی عمل کند.

مسئول واحد سیاسی پردیس دانشگاه تهران تاکید کرد: جایزه باروت خیس می تواند در جهت مقابله فرهنگی  و تهاجم به رویکردهای ضدبشری استکبارجهانی عمل کند.

مهدی پیله ور مسئول واحد سیاسی پردیس دانشگاه تهران در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس پیرامون اهمیت برگزاری این جشنواره گفت: تاکنون جایزه باروت خیس که جایزه ای منفی است کمتر مورد توجه بوده اما از آنجا که در ایران مشابه چنین جایزه ای نداشته ایم از همین رو این حرکت اقدامی بدیع و ابتکاری می باشد.

این فعال دانشجویی در ادامه پیرامون اهمیت حفظ روحیه ضد استکباری گفت: امروزه که استکبار جهانی با رویکر جنگ نرم و اقدامات نرم فرهنگی، دیپلماسی خود را جلو می برد اقداماتی چون جایزه باروت خیس می تواند در جهت مقابله فرهنگی  و تهاجم به رویکردهای ضدبشری استکبارجهانی عمل کند.

وی همچنین ادامه داد: امروزه حرکت های روشنگرایانه که افکار عمومی را درگیر خود می سازد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد از همین رو نیز مقام معظم رهبری در نامه ای خطاب به جوانان غربی آنان را دعوت به حقیقت نمودند.

وی در خصوص انتخاب چهره منفی به عنوان برگزیده جایزه باروت خیس گفت: توهین های صورت گرفته علیه مقدسات مسلمانان که در جهت دور کردن فطرت های پاک بشری صورت می گیرد امری است که نتایج زیان باری برای جامعه جهانی به بار می آورد از همین رو به نظر می آید نخست وزیر فرانسه باید به عنوان منتخب این جایزه منفی معرفی شود.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه