رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۳
  • کد خبر : ۴۴۷۶
  • مشاهده :82 views

باروت خیس جوابی به تهاجم فرهنگی غرب است

یک فعال دانشجویی گفت: جایزه باروت خیس باید توسط رسانه ها مورد پشتیبانی قرار گیرد و در همین راستا صداوسیما به عنوان رسانه ملی می تواند نفش جدی را ایفا کند.

یک فعال دانشجویی گفت: جایزه باروت خیس باید توسط رسانه ها مورد پشتیبانی قرار گیرد و در همین راستا صداوسیما به عنوان رسانه ملی می تواند نفش جدی را ایفا کند.

حمید حسن پور فرد مسئول بسیج دانشگاه صنعت نفت محمود آباد در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس پیرامون جایزه باروت خیس گفت: امروز که استکبار جهانی و کشورهای غربی از هیچ اقدامی جهت ضربه زدن به اسلام و انسانیت دریغ نمی کنند و با استفاده از رسانه های خود اقدام به پوشش عملکرد ضد بشری خود می کنند، رسانه ها و موسسات فرهنگی در جهت افشای چهره جنایتکارانه آنها می توانند نقش جدی ایفا کنند.

این فعال دانشجویی در ادامه افزود: جایزه باروت خیس اقدامی فرهنگی است که مردم را درگیر قضاوت پیرامون عملکرد سران کشورهای استکباری و جنایتکارخواهد کرد. کسانی که نگاهی به عملکرد سیاه شان نشان دهنده اقدامات ضد انسانی زیادی است و مطالعه در آنها عمق بیداری اسلامی و انسانی را می افزاید.

حسن پور در ادامه در رابطه با شاخص های مناسب برای انتخاب برنده جایزه باروت خیس گفت: در چند ماه اخیر فرانسه با اقدامات توهین آمیز خود به اسلام زمینه را برای دوری ملت ها از اصل فطری خود فراهم کرده است، موضوعی که می تواند باعث دین ستیزی و تبعیض نژادی میان ملت ها باشد. از همین رو نخست وزیر فرانسه به عنوان فردی که حامی این جریان هتاک بوده است می تواند به عنوان برگزیده جشنواره باروت خیس معرفی شود.

وی در ادامه افزود: جایزه باروت خیس باید توسط رسانه ها مورد پشتیبانی قرار گیرد و در همین راستا صداوسیما به عنوان رسانه ملی می تواند نفش جدی را ایفا کند.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه