رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۷
  • کد خبر : ۴۴۷۰
  • مشاهده :60 views

باروت خیس باید مردم جهان را بیدار کند

یک فعال فرهنگی تاکید کرد: معرفی عملکرد و بیوگرافی این چهره ها به افکار عمومی بدون هیچ گونه بزرگنمایی مرسوم رسانه ای می تواند افکار عمومی را به قضاوت منطقی برساند.

یک فعال فرهنگی تاکید کرد: معرفی عملکرد و بیوگرافی این چهره ها به افکار عمومی بدون هیچ گونه بزرگنمایی مرسوم رسانه ای می تواند افکار عمومی را به قضاوت منطقی برساند.

مصعب نعیمی مدیر مسئول سابق روزنامه ایران در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس،پیرامون اهمیت  جایزه باروت خیس گفت: با توجه به فرمولی که مستکبران در رسانه های خود در جهت معکوس کردن حرکت های ضد بشری  بکار می برند جایزه باروت خیس برای افشای جنایات مستکبران می تواند تاثیر شایانی داشته باشد.

این فعال فرهنگی در ادامه افزود: جایزه باروت خیس یکی از روش های منطقی تلقی می شود همانطور که در دنیای امروز اعمال ناشایست را با پوشش جوایزی چون صلح نوبل معکوس جلوه می دهند، این جایزه نیز می تواند نقش جدی در مقابله با این روش ها داشته باشد.

مدیر مسئول سابق  روزنامه ایران در ادامه گفت: باروت خیس می تواند افکار عمومی را در معرض قضاوتی جدی قرار بدهد و روش موثری جهت بیدار کردن مردم باشد.

نعیمی در رابطه با راهکارهای موثر جهت فراگیر تر شدن جایزه باروت خیس گفت: برگزاری نشست های ویژه با اصحاب رسانه همچنین فعالین فرهنگی، اساتید و صاحب نظران بین الملل می تواند در جهت تبین بیشتر جایزه باروت خیس موثر باشد.

وی همچنین در رابطه با راهبرد موثر در معرفی چهره جنایتکاران گفت: معرفی عملکرد و بیوگرافی این چهره ها به افکار عمومی بدون هیچ گونه بزرگنمایی مرسوم رسانه ای می تواند افکار عمومی را به قضاوت منطقی برساند.

مدیر مسئول سابق روزنامه ایران در رابطه با گزینه های منتخب خود به عنوان دریافت کنندگان جایزه باروت خیس گفت: نتانیاهو وکامرون به عنوان شخصیت هایی که جنایات مختلفی علیه بشریت مرتکب شدند به عنوان منتخبان جایزه باروت خیس می تواند معرفی شوند.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه