رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۳
  • کد خبر : ۴۴۶۰
  • مشاهده :73 views

باروت خیس نشان دهنده ادامه دشمنی آمریکا با مردم ایران است

مسئول اردویی راهیان نور سپاه کربلای مازندران گفت: جنبه مردمی باروت خیس خیلی ملموس نیست ضمن آنکه پوستر های جشنواره خیلی دیر به دست مخاطبین می رسد .

مسئول اردویی راهیان نور سپاه کربلای مازندران گفت: جنبه مردمی باروت خیس خیلی ملموس نیست ضمن آنکه پوستر های جشنواره خیلی دیر به دست مخاطبین می رسد .

بلباس مسئول اردویی راهیان نور سپاه کربلای مازندران در گفتگو با خبرنگار جشنواره باروت خیس گفت : هنوز دشمنی  دولت هایی که ما به عنوان استکبار جهانی از اول انقلاب آنها را می شناسیم با ما بر قرار است و از این رو به جای سازش باید با آنها مبارزه کنیم .

این مسئول استانی مازندران پیرامون نامزدهای جایزه باروت خیس امسال گفت : بنده به هر ۵ نفر این کاندیدا ها رای می دهم زیرا این ۵ نفر جزء خبیث ترین افراد هستند.

وی گفت : دولت بخاطر مذاکرات هسته ای نمی خواهد به مستکبرین انتقاد کند تا به زعم خود به نتیجه مذاکرات خود برسد . وزیر ارشاد هم در این قضیه نمی خواهد جنبه مبارزه با استکبار به خود بگیرد .

بلباس در مورد ابعاد جشنواره باروت خیس گفت : جنبه مردمی این جشنواره خیلی ملموس نیست ضمن آنکه پوستر های جشنواره خیلی دیر به دست مخاطبین می رسد و در اردوهای راهیان نور هم کمتر توزیع می شود .همچنین باید از تمام اقشار رای گیری انجام شود نه آنهایی که فقط شرکت می کنند .

وی خاطر نشان کرد : اگر می خواهید این جشنواره  مثل جشنواره عمار مخاطب وسیع پیدا کند باید در سطح رسانه ای مطرح شود و مردم مطلع شوند که باروت خیس یعنی چه تا با جشنواره ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه