رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۲
  • کد خبر : ۴۴۴۲
  • مشاهده :81 views

نماد حجمی برای جایزه باروت خیس تولید شود

منعکس کردن فعالیت های جشنواره به زبان های دیگر بخصوص عربی، انگلیسی و اسپانیایی از ارزش زیادی برخوردار می باشد که دست اندرکاران جشنواره بهتر است آن را در برنامه های خود بگنجانند.

منعکس کردن فعالیت های جشنواره به زبان های دیگر بخصوص عربی، انگلیسی و اسپانیایی از ارزش زیادی برخوردار می باشد که دست اندرکاران جشنواره بهتر است آن را در برنامه های خود بگنجانند.

امید رحیمی فعال دانشجویی در امور بین الملل در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس، پیرامون جایزه باروت خیس عنوان کرد: جایزه باروت خیس شرایط طنزی دارد که به منفی ها جایزه می دهد، البته قبل از این جایزه هایی چون تمشک طلایی که در حوزه سینما است وجود داشته ، اما در حوزه سیاسی معرفی جایزه باروت خیس اقدام تازه ای می باشد که فی نفسه ارزش دارد و راهش را بازخواهد نمود.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص ارائه پیشنهادهایی در بهبود جایزه باروت خیس گفت: منعکس کردن فعالیت ها به زبان های دیگر بخصوص عربی، انگلیسی و اسپانیایی از ارزش زیادی برخوردار می باشد که دست اندرکاران جشنواره بهتر است آن را در برنامه های خود بگنجانند.

رحیمی در تبیین شاخص های پیشنهادی برای اهدای جایزه شجاعت جشنواره باروت خیس گفت: بهتر است جایزه به فردی داده شود که در حوزه ضد صهیونیستی فعالیت داشته باشد، دیوونه طنزپرداز فرانسوی در کنار سازنده مستند اسنودن می تواند گزینه های خوبی در این رابطه باشند.

این فعال دانشچویی همچنین اضافه نمود: نمادسازی از تندیس جشنواره و در نظر گرفتن کار حجمی برای این جشنواره نیز باید مورد توجه جدی قرار یگیرد که تاثیر زیادی را می تواند داشته باشد.

وی در رابطه با پیشنهاد خود برای معرفی برگزیده جایزه باروت خیس گفت: خانم روت نماینده آلمانی پارلمان اروپا که در سفر به ایران به دخالت در امورداخلی کشورمان پرداخت می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب به عنوان برگزیده جایزه باروت خیس باشد.

انتهای پیام./

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه