رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶
  • کد خبر : ۴۴۴۰
  • مشاهده :79 views

اهداف جشنواره باروت خیس در اردوهای راهیان نور پیگیری شود

جشنواره باروت خیس باید از طریق مسئولین استکبار ستیزی خود را تبلیغ کند و در اردوهای راهیان نور مخاطب خود را بشناسد.

جشنواره باروت خیس باید از طریق مسئولین استکبار ستیزی خود را تبلیغ کند و در اردوهای راهیان نور مخاطب خود را بشناسد.

فرهاد غلامی مسئول اردویی راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان در گفتگو با خبرنگار جشنواره باروت خیس گفت : شهدای ما در ۸ سال دفاع مقدس استکبار ستیزی خود را نشان دادند .باید جشنواره هایی نظیر باروت خیس هم در این راستا حرکت نمایند.

وی افزود: این جشنواره در اردوهای راهیان نور که دانش آموزان و دانشجویان در آن نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی متمرکز می شوند می تواند دنبال شده و جنبه استکبار ستیزی آن با تبلیغات درست پیگیری شود.

مسئول اردویی راهیان نور سپاه بیت القدس در ادامه گفت : بنده نتانیاهو را لایق دریافت این جایزه می دانم چون وی جلاد ترین فرد و در حال حاضر سر شبکه خطرناک ترین رژیم ضد انسانی است .

وی تصریح کرد : برای تبلیغ این جشنواره باید دانست که در حال حاضر تبلیغات از مرحله سنتی خود خارج شده و از این روهرگونه فعالیت جشنواره باروت خیس باید در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها اطلاع رسانی شود . در سطح ملی نیز باید از طریق رسانه ملی فعالیت این جشنواره تبلیغ شود تا بتوان بازخورد مناسب گرفته شود .

غلامی گفت : این برنامه باید بصورت ملی از طریق مدیران جمهوری اسلامی پیگیری شود و جهانی گردد لذا نقش بسیج در اطلاع رسانی و تبلیغات نباید نادیده گرفته شود .

وی خاطرنشان کرد : این جشنواره باید به شکل کشوری به راه خود ادامه دهد و همه مدیران پای کار آیند چراکه اینگونه کارها باید جزو برنامه های فرهنگی کشور تلقی شده و بر این اسا باید سرمایه گذاری شود .

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه