رفتن به بالا
  • شنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۵
  • کد خبر : ۴۴۲۹
  • مشاهده :78 views

دولت به جای سنگ اندازی، با اقدامات فرهنگی ضد استکباری همراهی کند

یک فعال دانشجویی گفت: امام و رهبری معظم انقلاب اسلامی در مواجهه با غربی ها هیچ گونه سازش کاری نشان نداده اند و همواره با ترسیم مرز میان حق و باطل در مقابل انحراف سازشکاران ایستادگی کرده اند.

یک فعال دانشجویی گفت: امام و رهبری معظم انقلاب اسلامی در مواجهه با غربی ها هیچ گونه سازش کاری نشان نداده اند و همواره با ترسیم مرز میان حق و باطل در مقابل انحراف سازشکاران ایستادگی کرده اند.

حامد ملکی دبیر واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس پیرامون اهمیت جشنواره باروت خیس گفت: امروز که عرصه جنگ نرم است و مورد توجه جدی اندیشکده های غرب و دشمنان اسلام و ایران قرار گرفته ، ما شاهد هجوم برنامه ریزی ها برای استحاله فرهنگی هستیم. از این رو جایزه باروت خیس یکی از اقداماتی است که در جهت مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی می تواند موثر باشد.

وی در ادامه افزود: این جشنواره می تواند در راستای پرده برداری از پشت پرده مدعیان حقوق بشر و افشای جنایت های آنان در سطح بین المللی عمل کند و با اطلاع رسانی گسترده در ذهن افکار عمومی علامت سئوال مهمی را در زمینه اقدامات غربی ها در نقض عدالت جهانی ایجاد کند.

ملکی با اشاره با نامه دبیر جشنواره باروت خیس به وزیر فرهنگ و ارشاد اظهارداشت: متاسفانه رویکردهای فرهنگی حاکم شده در یکسال و نیم گذشته باعث نارضایتی مراجع تقلید و مردم شده است . متاسفانه در دولت جدید، حرکات فرهنگی ضد استکباری همچون پوسترهای صداقت امریکایی و جشنواره باروت خیس نه تنها مورد حمایت قرار نمی گیرد بلکه در مسیر کار آنها سنگ اندازی می شود.

وی همچنین در خصوص نحوه برخورد مقام معظم رهبری و حضرت امام خمینی در مواجهه با غرب گفت: امام و رهبری معظم انقلاب اسلامی در مواجهه با غربی ها هیچ گونه سازش کاری نشان نداده اند و همواره با ترسیم مرز میان حق و باطل در مقابل انحراف سازشکاران ایستادگی کرده اند.

این فعال دانشجویی در خصوص برگزیدگان جایزه منفی باروت خیس و جایزه مثبت شجاعت گفت: از میان گزینه های منفی مانوئل والس نخست وزیر فرانسه که توهین به ادیان را تایید نموده است در کنار خانم باروت که اقدام به دخالت در امور داخلی کشورمان در دیدار با مسئولان دولتی ایران کرده است می تواند مطرح باشد. همچنین از میان چهره های جهانی مثبت که هزینه اقدامات ضد استکباری را می دهند بشاراسد رئیس جمهور سوریه و همچنین دیوونه کمدین فرانسوی که در فرانسه بخاطر مخالفت با توهین به اسلام تحت فشار قرار گرفت، افراد مناسبی برای جایزه شجاعت می توانند باشند.

انتهای پیام./

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه