رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۶
  • کد خبر : ۴۳۵۶
  • مشاهده :64 views

باید از پتانسیل ضد استکباری در جشنواره باروت خیس استفاده کنیم

دبیر انجمن اسلامی مستقل گفت: این گونه جوایز منفی کارکرد استراتژیکی خود را در عرصه سیاسی دارند که خوشبختانه در جشنواره باروت خیس شاهد استفاده از همین پتانسیل در جهت ضد استکباری آن هستیم.

دبیر انجمن اسلامی مستقل گفت: این گونه جوایز منفی کارکرد استراتژیکی خود را در عرصه سیاسی دارند که خوشبختانه در جشنواره باروت خیس شاهد استفاده از همین پتانسیل در جهت ضد استکباری آن هستیم.

میکایئل دیانی دبیر انجمن اسلامی مستقل در گفتگو با  پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس برگزاری جشنواره باروت خیس را تاثیر گذار دانست و گفت: آنچه در اینگونه جشنواره ها می بینیم کارکرد های استراتژیک هم راستا با سیاست های کلی نظام در مقابله با استکبار جهانی می باشد.

وی با اشاره به تشابه اینگونه جایزه ها با جشنواره های دیگر گفت: جشنواره های غربی با ابداع جوایزی مانند جایزه تمشک طلایی نقش مناسبی در پررنگ کردن و یا نادیده گرفته شدن بسیاری از آثار دارند .

دیانی ادامه داد: این گونه جوایز منفی کارکرد استراتژیکی خود را در عرصه سیاسی دارند که خوشبختانه در جشنواره باروت خیس شاهد استفاده از همین پتانسیل در جهت ضد استکباری آن هستیم.

دبیر انجمن اسلامی مستقل در ارتباط با اطلاع رسانی در این گونه جشنواره ها گفت: امروزه هیچ واقعیتی را نمی توان پنهان کرد.

وی افزود: در دنیای امروز با وجود شبکه های اجتماعی مختلف اتفاقات به گوش آحاد ملت جهان می رسد.

این دانشجوی سیاسی با اشاره به نقش رسانه ها گفت: مهمترین بحث در اینگونه جشنواره ها کار کردن در بخش رسانه است. اینگونه جشنواره های مردمی باید تلاش کنند تا حقایق را به گوش مردم جهان برسانند.

دیانی در این رابطه پیشنهاد داد: اگر این گونه جشنواره های مردمی تلاش کنند تا فعالیت های خود را به اطلاع اندیشمندان آزاده غربی قرار دهند حرکت مثبتی را صورت داده اند زیرا این اساتید می توانند با گسترش مطالب خود میان دانشجویان جهان نقش موثری در اطلاع رسانی اینگونه جشنواره ها  داشته باشند.

دبیر انجمن اسلامی در پایان با اشاره به تنوع بخشیدن به بخش های جشنواره باروت خیس  گفت: ما در غرب شاهد جوایز متنوعی مانند نوبل ، شوالیه و اسکار و غیره هستیم. اینها جوایزی هستند که در حوزه های مختلف علمی ، فرهنگی و سیاسی به افراد تعلق می گیرد.  ما نیز در جشنواره های داخلی مانند باروت خیس باید این جوایز را به هنرمندان و اندیشمندان نیز بدهیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه