رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۰
  • کد خبر : ۴۳۵۳
  • مشاهده :74 views

باید از قدرت جشنواره ها برای انتقال مفاهیم انقلابی استفاده کرد

پهلوان گفت: جشنواره ها در سطح دنیا در هر زمینه ای مانند علمی و یا فرهنگی از یک سیاسی بازی پشت پرده رنج می برند که با دنبال کردن این برگزید گان دست پنهان استکبار جهانی را در پشت آن می بینیم.

پهلوان گفت: جشنواره ها در سطح دنیا در هر زمینه ای مانند علمی و یا فرهنگی از یک سیاسی بازی پشت پرده رنج می برند که با دنبال کردن این برگزید گان دست پنهان استکبار جهانی را در پشت آن می بینیم.

علی پهلوان کاشی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: فلسفه جشنواره ها در داخل کشور و یا در خارج کشور بیشتر یک ذائقه سازی برای مردم و تبدیل آن به یک فرهنگ است.

وی افزود: جشنواره ها در سطح دنیا در هر زمینه ای مانند علمی و یا فرهنگی از یک سیاسی بازی پشت پرده رنج می برند که با دنبال کردن این برگزید گان دست پنهان استکبار جهانی را در پشت آن می بینیم.

علی پهلوان کاشی اضافه کرد: امروزه جشنواره ها فضای عمومی جامعه را در دست می گیرند و توانایی آن را دارند که آثاری را چنان برجسته کنند که حتی مورد توجه  مردم کشورهای دیگر نیز واقع شود و همچنین آثاری را کم رنگ نشان دهند.

دبیر جامعه اسلامی با اشاره به قدرت رسانه ای استکبار تصریح کرد: امروزه استکبار تلاش می کند با تخریب اسلام چهره بدی از آن ارائه دهد. حتی رسانه های خارجی رئیس جمهور انقلابی سابق ایران را نیز با نماد های منفی نمایش می دهد و حقیقت را جور دیگری عرضه می کنند.

وی افزود: ما نیز باید از قدرت این جشنواره در راستای اهداف خود استفاده کنیم.

این دانشجوی سیاسی گفت: جشنواره باروت خیس فضای خوبی برای صحبت کردن و نشان دادن حقیقت و نمایش دادن چهره های منفور سال می باشد.

‌‌‌پهلوان نتانیاهو را غاصب ترین شخصیت و لایق دریافت این جایزه دانست و گفت: اسرائیل یک رژیم غاصب و جعلی است که با کشتار مردم در این سطح وسیع لایق دریافت این جایزه می باشد.

وی نخست وزیر فرانسه را به عنوان دومین فرد مناسب برای این جایزه برگزید و افزود: انتشار نشریه شارلی ابدو ایجاد یک جریان برای توهین به رحمت للعالمین ومقدسات و اعتقادات اصلی یک و نیم میلیارد مسلمان بود. نخست وزیر فرانسه نماد این جریان ضد اسلامی و جنایت بزرگ می باشد.

پهلوان در پایان پیشنهاد کرد: ای کاش گستره جوایز این جشنواره را بیشتر کرده و به منفور ترین افراد در حوزه های مختلف فرهنگی و علمی نیز جوایزی از این شکل اهدا می شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه