رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۳
  • کد خبر : ۴۲۹۷
  • مشاهده :76 views

جوانان اروپایی با سیاست های استعماری آمریکا مخالف هستند

رایزن سابق فرهنگی کشورمان در کرواسی گفت: در کشورهای اروپایی جوانان زیادی وجود دارند که به لحاظ اعتقادات سیاسی و همچنین بخاطر فاصله طبقاتی با سیاست های استعماری آمریکا مشکل جدی دارند.

احسان قاضی زاده رایزن فرهنگی سابق جمهوری اسلامی ایران در کروواسی در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس پیرامون اهمیت برگزاری جایزه باروت خیس گفت: برنامه جایزه باروت خیس حرکتی زیبا در راستای تقویت وجهه بین المللی جمهوری اسلامی می باشد، در این راستا لازم است که برنامه ریزی برای تبلیغات و اطلاع رسانی این برنامه در عرصه خارجی و به ویژه شبکه های مجازی بصورت کمپین های مجازی شکل بگیرد.

این فعال فرهنگی کشورمان در ادامه افزود: مقابله با عدالتخواهی، استکبار ستیزی و استعمار زدایی از جمله ملاک های مناسبی می تواند باشد که به منظور انتخاب نامزدهای جایزه باروت خیس مورد توجه قرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به گسترش بیداری بشریت در کشورهای اروپایی و نفوذ ارزش های الهی تا عمق اروپا گفت: در کشورهای اروپایی جوانان زیادی وجود دارند که به لحاظ اعتقادات سیاسی و همچنین بخاطر فاصله طبقاتی با سیاست های استعماری آمریکا مشکل جدی دارند.

قاضی زاده در ادامه با اشاره به مردمی بودن جایزه باروت خیس گفت: اینکه این جایزه بطور مردمی اعطا می شود باید همواره حفظ شده و از وابسته شدن به حکومت برای چنین حرکت های مردمی باید پرهیز شود، همچنین جوانان و دانشجویان را به ویژه از طریق کار در شبکه های مجازی باید با این حرکت مبارک همراه کرد.

رایزن فرهنگی سابق ایران در کروواسی  پیرامون گزینه خود به عنوان منتخب نهایی جایزه باروت خیس گفت: ماجرای توهین شارلی ابدو در فرانسه، فضای سنگین اسلام ستیزی را در کشورهای اروپایی بوجود آورده است و هر روز شاهد تظاهرات و کمپین های جدید ضد مسلمانان و انجام اقدامات نژادپرستانه در غرب می باشیم، از همین رو خوب است فرانسه که با اقدامات تحریک آمیز خود بهانه ای برای چنین فضایی بوجود آورده است در اولویت به عنوان کاندیدای برگزیده جایزه باروت خیس قرار گیرد.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه