رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۰
  • کد خبر : ۴۲۲۲
  • مشاهده :37 views

تقدیر ستاد مردمی باروت خیس از ملت ایران

ستاد انتخاباتی جایزه مردمی باروت خیس با صدور اطلاعیه ­ای از شرکت مردم ایران در انتخاب کاندیدای نهایی این جایزه تقدیر و تشکر کرد. در بخشی از این اطلاعیه خطاب به ملت بزرگ ایران آمده است، در کنار حماسه باشکوه روز ۲۲ بهمن که به همت شما عزیزان رقم خورد و آمال و آرزوهای استکبار […]

ستاد انتخاباتی جایزه مردمی باروت خیس با صدور اطلاعیه ­ای از شرکت مردم ایران در انتخاب کاندیدای نهایی این جایزه تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این اطلاعیه خطاب به ملت بزرگ ایران آمده است، در کنار حماسه باشکوه روز ۲۲ بهمن که به همت شما عزیزان رقم خورد و آمال و آرزوهای استکبار جهانی را لگدمال کرد، شرکت گسترده و با بصیرت شما در انتخابات باروت خیس که در حاشیه جشن بزرگ انقلاب برگزار شد مثال زدنی است.

در این اطلاعیه با توجه به اینکه این انتخابات با تعرفه های مکتوب انتخاباتی، فقط در تهران صورت گرفته و دیگر استانها از طریق اینترنتی در این انتخابات شرکت می­ کنند، آمده است مردم می­ توانند تا ۱۵ اسفند ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جایزه بین­ المللی باروت خیس -barotekhis.ir- در این انتخابات نیز به صورت غیرحضوری شرکت کنند.

این اطلاعیه می ­افزاید جایزه باروت خیس به برنده نهایی که از طرف مردم انتخاب می­ شود، طی مراسمی در نیمه دوم اسفند ماه، اهداء می­ شود.

خاطر نشان می­ شود این جایزه که به پیشنهاد و ابتکار جمعی از جوانان انقلابی طی دو سال گذشته به یکی از دشمنان حق و حقیقت و با انتخاب مردم اهداء می­شود، امسال نیز در حاشیه راهپیمایی روز ۲۲ بهمن به رای مستقیم مردم گذشته شد تا به یکی از ۵ کاندیداها تعلق گیرد که بیش از ۱۵۰ هزار نفر در آن شرکت کردند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه